EŅĢELIS MANĀ SIRDĪ

 angel_383577

4 sērijas х 53 min 16+ melodrāma
Režisors – inscenētājsJeļena Nikolajeva
Scenārija autori — Aleksejs Zernovs, Nikolajs Ščerbakovs
Operators – inscenētājsVjačeslavs Lazarevs
Mākslinieks – inscenētājsTatjana Devirca
Komponists — Vsevolods Saksonovs, Oļegs Saksonovs, Nikolajs Dobkins, Vasilijs Teterins, Tatjana Siroša
Kopproducents — Pāvels Babkins
Radošais producents – Vladimirs Ščegoļkovs
Producenti – Andrejs Feofanovs, Sergejs Novikovs
StudijaAMALGAMA STUDIO
Aktieri: Daniils Pevcovs, Dmitrijs Pevcovs, Anna Mihailovskaja, Olga Drozdova, Aleksandrs Soldatkins, Sergejs Juškevičs, Katerina Špica, Valērijs Barinovs, Tatjana Dogiļeva, Boriss Kamorzins, Ivans Rudakovs
Īss saturs:
1985.gada vasara. Piejūras pilsētiņā skolu pabeidz Ksenija un Pjotrs. Viņi mīl viens otru no pirmās klases un nopietni domā par kāzām. Taču Ksenijas ģimenē notiek nelaime — viņas tēvs, celtniecības tresta priekšnieks, ir iesaistīts ar finanšu mahinācijām saistītā lietā. Palīdzēt var sens mātes paziņa, vietējais partijas vadītājs Grigorijs Dmitrijevičs. Taču viņš izvirza negaidītu nosacījumu — palīdzība būs, ja Ksenijas māte izdos savu meitu par sievu viņa dēlam Dmitrijam, Maskavas mākslas skolas audzēknim, kurš ir neprātīgi iemīlējies Ksenijā.
2005.gada vasara. Ksenija un Dmitrijs ir precēti un dzīvo lielā mājā. Viņiem ir pieaugusi meita Rita. Pjotra dzīve arī ir veiksmīga — viņš ir lielas izdevniecības īpašnieks. Ideālā dzīve beidzas, kad Rita satiek Pjotru un viņā iemīlas. Pjotrs nezin, ka Rita ir viņa bijušās līgavas meita. Pie tam raksts par korupciju saistībā ar nekustamiem īpašumiem vienā no Pjotra izdevniecības avīzēm aizved izmeklēšanu pie Georgija Dmitrijeviča. Ritas ģimene ir pret negaidīto aliansi. Taču Rita un Pjotrs nedomā atkāpties. Viņus neapstādina ne Georgija Dmitrijeviča nāve, ne Pjotra apsūdzība bijušā Rītas pielūdzēja slepkavībā. Taču pats lielākais šķērslis viņu ceļā izrādas Ksenija.

Comments are closed.